1997 yılında müteşebbis Mahmut TEMURTAŞ tarafından kurulan İZMİR ÇELİK, otomotiv yan sanayi başta olmak üzere yedek parça, ağır makine, makine imalat, savunma, tarım ve beyaz eşya sanayi ile bunların alt kollarına hitap eden sanayilere toptan, parakende ve kesimli olarak çelik ve metal ürünleri satışı yapmaktadır.

2004 yılında Bornova Doğanlar’da 2500 m² kapalı alana sahip merkezine taşınmış, 2016 yılında ÇİĞLİ A.O.S.B.’de 5.500 m² kapalı alanı bulunan ikinci şubesini açmış, 2019 yılında Konya BÜSAN SANAYİ SİTESİNDE 2.500 m² kapalı alana sahip Konya ve bölgesine hizmet eden yeni kuruluşu İZKON ÇELİK A.Ş.’yi kurmuştur.

Büyüyen memnun müşteri portföyüne yeterli cevabı verebilmek, kaliteli ve sağlıklı hizmet sunmak ve izlenebilirliği daha verimli sağlamak amacıyla 2022 yılında, Bornova Pınarbaşı mevkiinde 6.500 m² kapalı alana sahip yeni şubesini değerli müşterilerinin hizmetine açmıştır.

Dinamik ve deneyimli kadromuz, Ø3-Ø1500 arasındaki geniş hammadde tedarik etme yeteneğimiz ve hazır stoğumuz, seri ve zamanında sevkiyat yapan araçlarımız, değişik ebatlar da hızlı ve hassas kesim yapabilen CNC testere parkurumuzla müşterilerimize üst düzeyde hizmet etmeyi prensip edinmiş bulunuyoruz.

Üretici firma garantileri ve kalite takip sistemlerimizle verdiğimiz sözlerin arkasında durarak uzun vadede beraber yürümeyi amaç edinmiş, en kuvvetli sermayemizin memnun müşterilerimiz olduğunun bilinciyle hizmet veriyor ve vermeye devam edeceğiz.

Gelişen sanayi ve teknolojiyle birlikte, demir çelik sektöründe yer etmiş diğer grup şirketlerimizin de desteğiyle imalatta kullanılan tüm hammaddelere hitap edebilmek adına sektörümüzle ilintili yatırımlarımız devam etmektedir.

25

Yıllık Tecrübe
İzmir Çelik

Değerlerimiz

Vizyonumuz

İzmir Çelik en iyi kalitede hizmet ve ürünleri sunarken gelişmek için her türlü fırsatın takipçisi olacaktır.

Misyonumuz

Yere ve zamana bakmaksızın müşteriler için katma değer yaratmak.


Kalite Politikamız

Üretimimizi, en yüksek kaliteyi sağlayarak gerçekleştirmek ve en yeni teknolojileri kullanarak müşterilerimize kusursuz üretim sağlamak başlıca hedeflerimiz arasındadır.

Dinamik ve deneyimli kadromuz, seri ve zamanında sevkiyat yapan araçlarımız, değişik ebatlarda kesim yapabilen yeterli sayıda testeremiz ile müşterilerimize üst düzeyde hizmeti prensip edindik.